(050) 023-43-67 09:00 - 18:00

Оплата і доставка

Доставка

Надаємо послуги з продажу товарів лише на території України.

Доставка вантажів по території України здійснюється в будь-який населений пункт транспортною компанією “Нова Пошта” або іншою компанією за наполяганням клієнта. При цьому вартість доставки Покупець оплачує на місці при отриманні вантажу.

Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою. Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, по якому ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії.

Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайті “Нової Пошти”.

Терміни доставки від 1 до 3 днів.

Для отримання необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу та номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки замовлення.

Умови оплати

Передоплата

Передоплата здійснюється на розрахунковий рахунок, після узгодження з менеджером наявновності товару на складі.

Післяоплата (Наложений платіж)

Здійснюється у відділенні “Нової Пошти” при отриманні товару.

Безготівковий розрахунок

За допомогою безготівкового розрахунку оплатити товари нашого магазину можуть юридичні та фізичні особи.

Ви можете оплатити його через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. Для отримання товару, після надходження грошей, необхідно надати довіреність від організації, на особу, яка отримує товар, або печатка підприємства. Одержувачу товару видається пакет необхідних документів. Посилка доставляється на склад “Нової пошти” у вашому населеному пункті. Після огляду Ви робите оплату за товар.