(050) 023-43-67 09:00 - 18:00

Гарантія

Повернення товару

Якщо з якихось причин ви незадоволені покупкою, ви можете повернути нам товар протягом 14 днів, а ми повернемо Вам гроші! Це можливо, якщо товар:

 • не пошкоджений та не був у вжитку,
 • в повній комплектації (включаючі усі деталі та інструкції),
 • з непошкодженою упаковкою,
 • без ознак зовнішнього втручання.

Якщо протягом 14 днів товар виявився бракований, ми безкоштовно замінемо вам на аналогічний товар (доставка Новою Поштою відбуватиметься за наш рахунок), або повернемо Вам гроші!

 

Умоги гарантії

1. Гарантія на товар дійсна тільки при наявності гарантійного талону, який повинен бути заповнений належним чином із зазначенням найменування товару та іншої інформації про товар (при наявності), дати продажу, ПІБ та підпису покупця, строку гарантії, підпису та печатки Компанії. Не допускається наявність виправлень та слідів коригування інформації в гарантійному талоні.

2. Гарантійне обслуговування надається тільки протягом терміну дії гарантії.

3. Пересилка товару до Компанії здійснюється коштом покупця.

4. Товар знімається з гарантії в разі порушення правил експлуатації, які вказані в інструкції з експлуатації, а також у випадках:

якщо товар має сліди стороннього несанкціонованого втручання або є очевидною спроба самостійного ремонту;
якщо були виявлені самостійні зміни конструкції або схем виробу, або коли товар чи його частка експлуатуються не за призначенням або в непередбачених умовах.

Гарантія не поширюється на такі несправності:

 • механічні пошкодження
 • пошкодження від потрапляння в середину товару механічних предметів, тварин, комах, рідини та інших речовин;
 • пошкодження внаслідок стихійного лиха (вогонь, підтоплення, тощо);
 • пошкодження, які викликані невідповідністю державним стандартам систем електроживлення, кабельних мереж, джерел сигналу та інших пристроїв, які працюють та підключаються до виробу;
 • пошкодження від аварій в електромережі;
 • пошкодження від використання сумісно з нестандартними та саморобними пристроями.

 

Процедура гарантійного обслуговування

1. Для гарантійного обслуговування Покупця, обміну товару або повернення товару Компанії та отримання своїх коштів Покупець повинен підготувати наступний комплект документів та матеріалів, з яким Покупець звертається до Компанії:

 • товар у оригінальній упаковці, що підлягає гарантійному обслуговуванню, обміну, поверненню;
 • повний комплект аксесуарів та частин товару згідно з інструкцією по експлуатації;
 • повний комплект технічної документації (інструкція по експлуатації,гарантійний талон на товар, тощо).

2. Зазначений комплект матеріалів та документів покупець повинен надіслати Компанії за адресою найближчого сервісного центру, зазначеного в гарантійному талоні.

3. Посилки приймаються Компанією виключно без післяплати.

4. В разі якщо покупець вирішив повернути Компанії товар та отримати назад грошові кошти то вони будуть надіслані на картковий рахунок Покупця впродовж 30 робочих днів, з моменту отримання Компанією повного комплекту документів та матеріалів, вказаних вище.

5. Після звернення клієнта за гарантійним обслуговуванням, спеціалісти Компанії, згідно до п. 12 ст. 14 та п. 4 ст. 19 Закону України “Про захист прав споживачів ”, проведуть експертизу та первинну діагностику товару для встановлення характеру виявлених недоліків та причин їх появлення. Якщо всі положення цього гарантійного талону виконуються, клієнту буде запропоновано гарантійне обслуговування. Якщо гарантійний ремонт не може бути проведений в стандартний термін, клієнту пропонується обмін товару або повернення грошей, відповідно до вимог чинного законодавства України.

6. Доставка товару у випадку обміну товару або його повернення здійснюється покупцем за власний рахунок.